Aktualności

Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017

Data publikacji 24.05.2017

Rozpoczął się konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Jest to już druga edycja plebiscytu, zorganizowanego dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a wydawcą "Dziennika Zachodniego". W pierwszym etapie, który zakończy się 9 czerwca, nastąpi prezentacja kandydatów. Samo głosowanie trwać będzie od 2 do 30 czerwca. Zwycięzcę poznamy 4 lipca.

Od 19 maja do 9 czerwca na łamach "Dziennika Zachodniego" prezentowani będą kandydaci do tytułu "Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017" Potem, od godziny 9.00 2 czerwca do 18.59 30 czerwca będzie można głosować na wybranych kandydatów. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 lipca.

Konkurs "Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017", zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. - wydawcą "Dziennika Zachodniego". To właśnie czytelnicy tej gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego naszego garnizonu. W trwającym od dzisiaj etapie prezentacji, będziemy mogli zapoznać się z sylwetkami policjantów biorących udział w plebiscycie - będą one prezentowane w piątkowych wydaniach lokalnych "Dziennika Zachodniego". Potem będzie można głosować na najlepszego Państwa zdaniem kandydata za pomocą SMS-ów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie!