Aktualności

"MAM TALENT NA BEZPIECZEŃSTWO" - zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

Data publikacji 14.02.2018

"Mam talent na bezpieczeństwo"- to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich/Gminnych Ośrodków Kultury. Tematem przedsięwzięcia jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Konkurs przygotował Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP - 3 Oddział Katowice oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach. Dotyczy on przygotowania dowolnej pracy o charakterze artystycznym związanej z tematem konkursu m.in. film, wytęp sceniczny, rysunek, przedstawienie teatralne i inne formy artystyczne pozwalające zaprezentować możliwości oddziaływania tymi środkami wyrazu na bezpieczeństwo w komunikacji drogowej. Patronat nad tą inicjatywą objął Wojewoda Śląski.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 kwietnia 2018 roku zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Prezentacja zgłoszonych prac odbędzie się w dniach 3 - 5 maja 2018r., a Gala Finałowa połączona z rozdaniem nagród 1 czerwca 2018r. w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (poniżej) oraz udziału w inicjatywie.

Pliki do pobrania