Dzielnicowi zapraszają na sportowy turniej - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu

Aktualności

Dzielnicowi zapraszają na sportowy turniej

Data publikacji 12.03.2018

Dzielnicowi z Lędzin zapraszają mieszkańców miasta na turniej służb ratowniczych, który organizują w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas". Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Lędziny. Jego inaugurację uświetni orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

St. asp. Daniel Laszczak i mł. asp. Michał Mamoń po raz kolejny wykazali się ciekawą inicjatywą, dzięki której mieszkańcy rejonu obsługiwanego przez tych policjantów, będą mieli okazję lepiej poznać swojego dzielnicowego, a także kibicować mundurowym w sportowych rozgrywkach. W najbliższy piątek tj. 16 marca o godzinie 9.00 na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego CENTRUM w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 14 odbędzie się I Turniej służb ratowniczych "Dzielnicowy bliżej nas" o puchar Burmistrza Miasta Lędziny. Do rozgrywek piłki nożnej, oprócz bieruńskich policjantów, staną mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach, tyscy ratownicy medyczni i ratownicy górniczy KWK Piast- Ruch Ziemowit. Inaugurację turnieju uświetni występ policyjnej orkiestry z katowickiej komendy wojewódzkiej. Na najmłodszych będzie czekał Sznupek – maskotka śląskiej policji.

Dzielnicowi serdecznie zaprasza zainteresowanych tym wydarzeniem mieszkańców Lędzin, dziennikarzy i wszystkich, którzy chcą kibicować służbom ratowniczym.